Eng | Рус | Укр

КАССАНДРА - Детективне агентство Київ - приватний детектив Київ

 Кассандра - Детективне агентство Київ - приватний детектив Київ

Cassandra Detective Agency Детективне агенство «Кассандра» (місто Київ) - це професійна команда офіцерів 

УВАГА!

Ми не займаємося деталізацією, роздруківками телефонних дзвінків, прослуховуванням та іншими незаконними видами діяльності !!!

запасу правоохоронних органів і спецслужб, у яких за плечима потужний багаж знань, умінь, досвіду і навичок ефективного ведення оперативно-розшукової діяльності, інформаційно-аналітичної роботи, експертно-дослідницької діяльності. Саме завдяки потужному багажу кожен приватний детектив нашого розшукового бюро, використовуючи свою оперативну майстерність і кмітливість, здатний з ювелірною точністю, німецькою педантичністю і англійською пунктуальністю вирішити якщо не всі, то більшість проблем своїх клієнтів на умовах повної конфіденційності.

 

Детективне агенство в Києві «Кассандра» націлене надавати послуги приватного детектива в Києві та Україні, послуги адвоката та юридичну допомогу, послуги з проведення низки експертиз і досліджень як приватним, так і юридичним особам. Характерною особливістю та специфікою нашої детективної діяльності є здатність виконувати дуже педантичні доручення і вкрай конфіденційні завдання, які по своїй класифікації не входять в сферу компетенції державних правоохоронних органів. 
Приватний детектив київської агенції «Кассандра» - це в першу чергу професіонал, що відрізняється своєю порядністю і компетентністю. Кожен клієнт, який звернувся за допомогою в детективне агенство  «Кассандра», може бути впевнений, що його уважно вислухають, дадуть правову оцінку ситуації навколо його проблеми, глибинно і глобально вивчать суть проблеми і знайдуть максимально оптимальні та ефективні шляхи її вирішення.
Ще однією особливістю розшукового агенства «Кассандра» є універсальність і комплексність надання детективних послуг. Приміром, якщо у вас виникли проблеми на вашому підприємстві, то наші приватні детективи можуть провести комплексний аудит системи безпеки вашого бізнесу, вирахувати всі слабкі місця в системі інформаційної безпеки підприємства, перевірити контрагентів і партнерів по бізнесу на благонадійність і тим самим виключити ймовірність стати жертвою шахраїв або ціллю рейдерського захоплення, провести внутрішнє розслідування і перевірити ключовий персонал на детекторі брехні або ж впровадити свого співробітника і тим самим вирахувати «крота», який активно «зливає» комерційні секрети вашим конкурентам.
Крім вище зазначеного, кожен приватний детектив київського агентства «Кассандра», користуючись досвідом оперативно-розшукової діяльності, може якісно і результативно провести пошук людини по ПІБ та даті народження або ж з іншими мінімальними вихідними даними. Наші детективи можуть професійно проконсультувати та перевырити на наявны підозри стосовно можливої подружньої невірності. Якщо ж виявиться, що ваша половинка вам зраджує, наші адвокати готові повністю захистити ваші інтереси в ході шлюборозлучного процесу.
Особливою популярністю серед клієнтів агентства користується перевірка своїх обраниць / обранців, з якими познайомилися через Інтернет. Для отримання відповідей на питання наших замовників приватні детективи можуть професійно провести розслідування на предмет виявлення шлюбних аферистів .
Вдавшись до послуг детективного агенства «Кассандра» Ви можете провести ряд найважливіших експертиз і досліджень, які дозволять вам отримати відповіді на вкрай важливі для вас питання. Особливопопулярною є перевірка приміщення (автомобіля) на наявність підслуховуючих пристроїв (жучків) або іншими словами - перевірка на прослуховування.
Всі надані послуги приватного детектива ви можете подивитися в розділі нашого сайту «Детективні послуги».
 Кожен приватний детектив у Києві з розшукового бюро «Кассандра» завжди готовий переглянути свій графік і приділити хвилинку уваги для того, щоб уважно вислухати Вас і запропонувати максимально ефективні варіанти вирішення проблем на умовах повної конфіденційності. Ми працюємо на примноження свого авторитету, тому чесність, порядність і професіоналізм є для нас головними принципами в роботі. Завдяки саме такому підходу до своєї справи у Києві детективне агенство «КАССАНДРА» визнано лідером у сфері надання детективних послуг, користується заслуженим авторитетом серед українських та закордонних колег. Замовники, які скористалися послугами нашого детективного агентства, стають нашими постійними клієнтами і в подальшому у них не виникає питання: "Де найняти приватного детектива?", вони беззастережно довіряють вирішення своїх нових і більш складних проблем лише нам.
 

 

    
Детективна агенція Київ «Кассандра» вітає Вас на сторінках свого сайту. Агентство "КАССАНДРА" гордо несе звання "Краща детективна агенція України", яке спеціалізується на комплексному наданні послуг приватного детектива, юридичної допомоги, охоронних послуг, бізнесконсалтингу в сфері безпеки, інформаційно-аналітичних та експертно-дослідних послуг. Кожен приватний детектив, фахівець і співробітник нашого агентства на найвищому професійному рівні надасть Вам всі необхідні послуги з рішенням Вашої проблеми. Наше детективне агенство київ здатне знайти виходи з різних патових ситуацій та при цьому виконати роботу на умовах повної конфіденційності. Саме в детективному агентстві "КАССАНДРА" Ви можете найняти приватного детектива - професіонала, а не дилетанта, оскільки про нашу ідеальну репутацію говорять інші (колишні замовники і колеги), а не ми самовихваляємось, як це роблять шахраї.

   

http://www.cassandra.com.ua/

23/09/2017 - Второй Международный Конгесс частных детективов ПРЕСС-РЕЛИЗ «О проведении II-го Международного Конгресса частных детекти ... подробнее


28/06/2017 - «Petya» и «Misha» - вирусы-вымогатели – есть антидот! Последние вирусные атаки, которые уже длятся второй день, вывели со строя множест ... подробнее


12/05/2017 - Официальное Обращение к Президенту Украины П.Порошенко. Прошел ровно месяц с момента очень важного для украинского общества события - 13 ... подробнее


все новости

 

 
 
 
Украина онлайн 
 
 
 
Наши принципы – "Честность, порядочность и профессионализм":
- консультируем и предоставляем достоверные факты, а Вы принимаете решение;
- доводим взятые дела до логического конца: работу выполняем на результат;
- наша цель - качественное предоставление услуг, а не наращивание клиентской базы;
- всем заказчикам гарантируется абсолютная конфиденциальность

Обращайтесь к нам 24 часа в сутки 7 дней в неделю - поможем!/Contact us 24 hours a day, 7 days a week - will help!

Детективное агентство КАССАНДРА 
e-mail: info@cassandra.com.ua

Skype:
Skype Me™! detect-cassandra

Copyright © 2008 - 2021

Контент, размещенный на даном сайте, защищен законодательством об интеллектуальной собственности©. Копирование информации с сайта детективного агентства "Кассандра"допустимо исключительно с разрешения автора и установки прямой гиперссылки на источник.

 
Мобильная версия | Полная версия

+38 (093) 26-500-26