Eng | Рус | Укр

Открытое обращение к руководству государства

22/04/2014

№ 2004/2014
Від 20 квітня 2014 року

В.о. Президента України, Голові Верховної Ради України
Турчинову О.В.
Прем’єр- міністру України
Яценюку А.П.
Першому Віце- прем’єр- міністру України
Яремі В.Г.
Народним депутатам Верховної Ради України VII скликання

Відкритий лист

Стало відомо, що найближчим часом у Верховній Раді України планується остаточно розглянути проект Закону України «Про приватну детективну (розшукову) діяльність» № 1093 , який внесений народними депутатами Малишевим В.С. та Швецем В.Д. 13 грудня 2012 року.
Вказаний законопроект був неодноразово розглянутий професійною детективною спільнотою України та інших країн та одностайно визнаний таким, що не відповідає не тільки визнаним у світі правовим нормам, а й де коли - суперечить здоровому глузду. Практично весь текст законопроекту є звичайним перекладом одного з неприйнятого зразка Російської Федерації.
Пояснювальна записка до проекту Закону України “Про приватну детективну (розшукову) діяльність ” №1093 містить неперевірену та застарілу інформацію, свідчить про незнання повною мірою авторами Проекту міжнародної практики та зарубіжного законодавства про приватну детективну діяльність.
Всеукраїнська Асоціація Приватних Детективів, яка зареєстрована 29 травня 2012 року, неодноразово зверталась до представників старої влади з проханнями та вимогами відкликати руйнівний для української детективної діяльності законопроект № 1093 та прийняти на розгляд проект Закону «Про приватну детективну (розшукову) діяльність», який підготовлений професійними приватними детективами України у взаємодії з провідними юристами у сфері законодавчої діяльності. Але всі звернення громадськості ігнорувалися.
На цей час, коли суспільство вимагає дієвих змін у законодавстві, коли ви, як вищі представники нової української влади, наголошуєте необхідність побудови правової народної держави на одному із напрямків розвитку недержавної безпеки – приватній детективній діяльності готується до прийняття безглуздий, руйнівний та не прийнятий професійною спільнотою законопроект.
Вважаємо:
1. Прийняття законопроекту № 1093 приведе до злочинних корупційних дій у сфері контролю та розвитку приватної детективної діяльності, так як всі передумови для цього є у тексті законопроекту.
2. Прийняття законопроекту № 1093 зруйнує ще таку молоду та невизначену приватну детективну діяльність в Україні.
3. Прийняття законопроекту № 1093 дасть змогу і в подальшому з’являтися псевдо- детективам та шахраям у сфері недержавної безпеки.
4. Прийняття законопроекту № 1093 дуже легко замінити на наявний відповідний законопроект від професійної громадськості, так як він повністю відповідає загальноприйнятим міжнародного права.
5. Прийняття законопроекту № 1093 є неприпустимим, як копії низькопробного проекту російського аналогу.
6. Прийняття законопроекту, підготовленого Всеукраїнською Асоціацією Приватних Детективів, гарантує державний контроль за здійсненням приватної детективної діяльності в Україні спільно з профільними громадськими організаціями, що є запорукою недопущення корупції, розвитку професії та соціальної її значущості для суспільства.
Просимо та вимагаємо:
- Вашого спільного втручання та недопущення прийняття проекту Закону України «Про приватну детективну (розшукову) діяльність» № 1093 від 13.12.2012 року.
- Вашої допомоги у прийнятті до розгляду у Верховній Раді України законопроекту, який підготовлений фахівцями Всеукраїнської Асоціації Приватних Детективів.

Від імені членів Всеукраїнської Асоціації Приватних Детективів
Президент Асоціації Цмінський І.М.

http://www.cassandra.com.ua/

23/09/2017 - Второй Международный Конгесс частных детективов ПРЕСС-РЕЛИЗ «О проведении II-го Международного Конгресса частных детекти ... подробнее


28/06/2017 - «Petya» и «Misha» - вирусы-вымогатели – есть антидот! Последние вирусные атаки, которые уже длятся второй день, вывели со строя множест ... подробнее


12/05/2017 - Официальное Обращение к Президенту Украины П.Порошенко. Прошел ровно месяц с момента очень важного для украинского общества события - 13 ... подробнее


все новости

 

 
 
 
Украина онлайн 
 
 
 
Наши принципы – "Честность, порядочность и профессионализм":
- консультируем и предоставляем достоверные факты, а Вы принимаете решение;
- доводим взятые дела до логического конца: работу выполняем на результат;
- наша цель - качественное предоставление услуг, а не наращивание клиентской базы;
- всем заказчикам гарантируется абсолютная конфиденциальность

Обращайтесь к нам 24 часа в сутки 7 дней в неделю - поможем!/Contact us 24 hours a day, 7 days a week - will help!

Детективное агентство КАССАНДРА 
e-mail: info@cassandra.com.ua

Skype:
Skype Me™! detect-cassandra

Copyright © 2008 - 2017

Контент, размещенный на даном сайте, защищен законодательством об интеллектуальной собственности©. Копирование информации с сайта детективного агентства "Кассандра"допустимо исключительно с разрешения автора и установки прямой гиперссылки на источник.

 
Мобильная версия | Полная версия

+38 (093) 26-500-26